userad12

Mobilny Serwis Rowerowy

[ Sprzedam ] Serwis roweru

Kontakt Wyślij wiadomość
530277053
darobike@wp.pl
Miejscowość Warszawa
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


354 0

Witam.

Serwis jest nadal czynny. Zapraszam.

Serwis rowerowy DaroBike oferuje: przeglądy, wszelkiego rodzaju naprawy i modernizację, regulację hamulców i przerzutek, wymianę klocków hamulcowych, opon, dętek, linek, pancerzy, kaset, łańcucha, łożysk, smarowanie piast, sterów, suportu, linek i łańcucha, centrowanie kół, mycie rowerów, sprawdzenie wszystkich połączeń gwintowych, odpowietrzanie hamulców, montaż akcesoriów rowerowych, a także montaż rowerów zakupionych w sklepach internetowych.

Nie musisz już szukać serwisu rowerowego w swojej okolicy, zawozić do niego swojego roweru, czekać w kolejce (często kilka lub nawet kilkanaście dni) i wracać po jego odbiór. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zadzwoń lub napisz, podjadę i potrzebną usługę serwisową wykonam u Ciebie na miejscu lub zabiorę rower do siebie do serwisu i po wykonaniu usługi odwiozę go z powrotem. Możesz też przywieźć rower lub przyjechać rowerem bezpośrednio do serwisu.

Jeżeli przydarzy Ci się awaria roweru w czasie kiedy stacjonarne serwisy są zamknięte, zadzwoń, a podjadę i naprawię lub wymienię co trzeba. 

Planujesz zakup używanego roweru, podjadę i ocenię jego stan techniczny oraz doradzę przy zakupie. 

Konkurencyjne ceny usług i krótkie terminy realizacji. 

Na wszystkie usługi serwisowe udzielana jest 12 miesięczna gwarancja.

Serwis czynny 7 dni w tygodniu w godz.06.00-22.00.

Rowerowy telefon alarmowy: 530 277 053

Pozdrawia Twój mechanik rowerowy.


pokaż trasę z:
do , Warszawa


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter